Informator
Baza firm
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Jeszcze do 29 kwietnia można składać wnioski o dopuszczenie do udziału w przetargu na projekt i budowę  obwodnicy Marek - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Trasa S8 na odcinku Marki - Radzymin będzie miała dwie jezdnie po trzy pasy ruchu i obustronny pas awaryjny. Dojazd do niej umożliwią cztery węzły drogowe w Zielonce, Kobyłce, Wołominie i Radzyminie. Wybudowane zostaną także chodniki, ścieżki rowerowe, przejścia dla zwierząt oraz system odprowadzania i oczyszczania wód opadowych.

Inwestycja będzie realizowana w dwóch częściach. Pierwsza część od węzła Marki do węzła Kobyłka (czas realizacji 32 miesiące), druga od węzła Kobyłka do węzła Radzymin Płd. (czas realizacji 36 miesięcy).

16 kilometrowa trasa ma odciążyć Marki od nadmiernego ruchu tranzytowego i uciążliwych korków. Szacunkowy koszt inwestycji to ok. miliard złotych.

WASZE OPINIE
Twój IP: 50.17.119.59

Autor:

Treść opinii:

Redakcja p.plwww.radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Imieniny: Floriana, Michała, Moniki
Ogłoszenia
Auto Giełda
radzymin24.tv
Masz ciekawy materiał - Napisz do nas !!!!
Jeśli masz ciekawy materiał (zdjęcia, filmy, reportaż) i chcesz się nim z nami podzielić. Koniecznie >> napisz do nas...
Osób online: 39
NA SKRÓTY
POLECAMY
Copyright © by Radzymin24.info
Design by CIK - Jarosław Gumkowski